Lucky Ranč Réca 2014

II. EXCA 2014

27.9.2014

Druhý EXCA (Extreme Cowboy Association) pretek na Slovensku sa konal v Réci pri Senci, v krásnej novovybudovanej Extreme Cowboy Race aréne. Skvelé zázemie pripravené domácim jazdeckým klubom, poskytlo príležitosť množstvu jazdcov zo Slovenska a Maďarska, aby predviedli svoje jazdecké zručnosti a schopnosti svojich koní. Súťaž bola klasicky rozdelená na niekoľko divízii, vrátane úplne novej, na svete jedinečnej kategórie pre jazdcov s mentálnym, či fyzickým znevýhodnením – Equestrians With Disabilities (EWD).

Naše kone QUINCERO a SAMIRA, oba mladé a neskúsené, pretekali v kategórii NOVICE (pre kone a jazdcov, zúčastňujúcich sa EXCA pretekov prvú sezónu). Oba kone sa v druhom kole pretekov výrazne zlepšili a s konečným skóre sa QUINCERO s Miškou Hallovou umiestnil na šiestom mieste a SAMIRA s Hankou Benediktovou na druhom mieste.

Oba kone sú trénované pod vedením Michala Merku, ktorý so svojím kolegom Mangom predviedli svoje umenie v najvyššej kategórii – PRO (profesionálny tréner koní) a s prehľadom zvíťazili.

miska reca9 reca8 reca7 reca3 reca2 miska2

Post navigation